FANDOM


Ten artykuł dotyczy gitarzysty i basisty. Zobacz też: Andrzej Bronisz (nagłośnieniowiec).

Andrzej Bronisz (ur. 28 grudnia 1976 w Lublinie) – polski basista[1] i gitarzysta.

W 1991 dołączył do zespołu Tipsy Train, który opuścił w 1995 i do którego w tym samym roku dołączył ponownie. Nie był członkiem innych zespołów[2].

Również w 1995 ukończył VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej stopnia podstawowego i licealnego im. Karola Lipińskiego w Lublinie do klasy skrzypiec i fortepianu, gdzie ukończył stopień podstawowy[2]. W 2000 ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Jest realizatorem części nagrań zespołu Tipsy Train[3]. Prowadził[4] zajęcia fakultatywne z dziedziny prawa w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Paderewskiego w Lublinie[5]. W 2005 ukończył aplikację prokuratorską. Pracuje w wymiarze sprawiedliwości[4].

Przypisy


ŹródłoEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki