FANDOM


Encyklopedia muzyki Wikii jest internetową encyklopedią otwartą do edycji dla wszystkich internautów. Dzięki temu, że staramy się cytować źródła informacji, a informacje, które nie znajdują nigdzie potwierdzenia, usuwamy, zachowujemy względnie wysoki poziom zawartych w encyklopedii materiałów, ale nie możemy dać gwarancji, że nie znajdzie się tu żadna niepełna, niedokładna, nieaktualna, nieprawdziwa, oszczercza lub wulgarna informacja. Informacje zawarte w encyklopedii często mają charakter informacji gromadzonych przez fanów i słuchaczy bez celów komercyjnych i zarobkowych. Oznacza to, że nie gwarantujemy przydatności informacji do określonych zastosowań. Nie gwarantujemy też, że znajdziesz tu informacje, których szukasz.

Znaki towarowe i handlowe, cytatyEdytuj

Wszystkie znaki towarowe, handlowe i inne chronione prawem autorskim i nieudostępnione na wolnej licencji materiały, głównie materiały graficzne oraz cytaty, są własnością ich autorów. Użycie ich tutaj nie oznacza, że możesz je dalej swobodnie rozpowszechniać. Jeśli ich użyjesz, zrobisz to na własną odpowiedzialność. Użycie części cytatów może być podległe pod przewidziany w prawie wyjątek, tzw. „prawo cytatu”, stanowiące, że można stosować fragmenty innych utworów w dziełach stanowiących samoistną całość, jeśli jest to uzasadnione „wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości”.

Odpowiedzialność za błędyEdytuj

Wchodząc na tę stronę internetową zgadzasz się na zwolnienie z odpowiedzialności za znajdujące się tu informacje i za skutki ich użycia przez Ciebie i osoby, którym je przekażesz, właścicieli Wikia Inc., pracowników oraz użytkowników Wikii. Wszelkie sprawy sądowe mogą rozpatrywać tylko sądy znajdujące się w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych.

Legalność w innych krajachEdytuj

Osoby tworzące tę encyklopedię odpowiadają prawnie przed prawem kraju, w którym się znajdują (najczęściej przed prawem polskim) i prawem stanu Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Może się zdarzyć, że materiały tu zawarte są nielegalne w kraju, w który znajdziesz się w czasie przeglądania encyklopedii. Nie bierzemy za to odpowiedzialności.

Tematy niedotyczące wyłącznie muzykiEdytuj

W encyklopedii są opisane tematy, które nie dotyczą tylko muzyki, a także innych dziedzin życia. Nie znajdziesz tutaj jednak haseł odpowiadających tym w encyklopediach powszechnych. Hasła mogące mieć normalnie związek z innymi niż muzyka tematami są zreferowane wyłącznie pod kątem ich związków z muzyką.

Konto i nazwa użytkownikaEdytuj

Twoje konto zostaje założone na całej Wikii. Oznacza to, że korzyści z posiadania tego konta, czyli jednego loginu i jednego hasła, możesz czerpać na wszystkich wiki na Wikii. Z powodów technicznych konta, z których zostały już wykonane edycje, nie są usuwane. W szczególnych przypadkach może zostać zmieniona nazwa użytkownika, aby nie była identyfikowana z daną osobą, ale edycje wykonane z konta pozostaną do niego przypisane.

Jednocześnie oznacza to, konta założonego gdziekolwiek na Wikii można używać na Encyklopedii muzyki Wikii.

PodsumowanieEdytuj

Jeżeli nie akceptujesz powyższych postanowień lub nie zgadzasz się na zwolnienie z odpowiedzialności za błędy oraz użycie treści Encyklopedii muzyki Wikii przez Ciebie i inne osoby, którym te treści przekażesz, opuść tę stronę internetową.

Zobacz teżEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki