FANDOM


R-600,0-n-uc2025249p3Wu dlaczego nie ma twoja twarz brzm
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
 — polski program rozrywkowy nadawany na antenie telewizji Polsat. Jest to polska wersja angielskiego "Your Face Sound Familiar". Obecnie trwa trzecia edycja programu.

RegułyEdytuj

W każdym odcinku ósemka uczestników musi wcielić się we wcześniej wylosowanych muzyków. Ich zadaniem jest przeistoczenie się w postać oraz perfekcyjne zaśpiewanie piosenki, pamiętając o gestykulacji i mimice oraz wszystkich innych rzeczy, które dani artyści wykonują na scenie.

Zwycięzca każdego odcinka wygrywa 10.000 zł i może przekazać sumę na wybrany przez siebie cel charytatywny.

JuryEdytuj

Jury programu składa się z czterech osób. To oni oglądają, a następnie oceniają występy uczestników oraz najczęściej wybierają zwycięzcę odcinka.

W skład jury w pierwszym sezonie wchodzili:

Po pierwszym sezonie z jury wycofała się Katarzyna Kwiatkowska, a jej miejsce zajęła zwyciężczyni pierwszej edycji programu, Katarzyna Skrzynecka.

ProwadzącyEdytuj

Z16504927Q,Maciej-Dowbor-i-Piotr-Gasowski
Od pierwszej edycji, prowadzącymi programu są Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

W niektórych odcikach na początek programu śpiewają oni w parze, wcielając się − tak samo ja uczestnicy − w wybranych wokalistów.

Piotr Gąsowski stoi na scenie i zapowiada oraz niekiedy komentuje występy uczestników. Maciej Dowbor za to znajduje się pod studiem, gdzie rozmawia z uczestnikami przed wejściem do windy i ich przemianą.

Wcielenia prowadzącychEdytuj

UczestnicyEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki